+48 604210336 razut@razut.pl

Razut Karol dobryniewski

Tłumaczenia Specjalistyczne
szukasz tłumaczakontakt ze mną

Translate

Czym się zajmuję

Tłumaczenia

Wykonuje tłumaczenia dokumentacji przetargowych, technicznych oraz prac naukowych. Posiadam długoletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń technicznych z zakresu mechaniki, automatyki, motoryzacji i technologii obróbki metalu.

Freelancer

Atutem pracy jako tłumacz freelancer jest bezpośrednia współpraca z Klientami. Zyskują na niej obie strony. Tego rodzaju kontakt ze Zleceniodawcą umożliwia mi najwyższej jakości przekład z języka angielskiego na polski lub odwrotnie, a Zamawiający zyskuje czas i pieniądze.

Co tłumaczę

Klienci powierzają mi zarówno tłumaczenia IT, jak i teksty związane z nauką, przemysłem, motoryzacją, technologią oraz marketingiem. Wykonuje translację dokumentacji przetargowych oraz instrukcji obsługi. Podsumowując, wykonuję tłumaczenia Interdyscyplinarnych tekstów branżowych.

Jak tłumaczę

Na oddzielną uwagę zasługują tłumaczenia patentów z języka angielskiego na polski lub odwrotnie. Wymagają one biegłości posługiwania się językiem obcym oraz znajomości pojęć technicznych.

Oferta zawsze dopasowana do potrzeb Klienta

Zajmuję się przekładem z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Posiadana wiedza i bogate doświadczenie pozwoliły mi na rozwój w tłumaczeniach wysokospecjalistycznych techniczno-inżynieryjnych, naukowych, a także tych wykorzystywanych w biznesie i marketingu.

Wiodące Kategorie tłumaczeń

Techniczne

Tłumaczenia IT

Rysunki CAD

Marketingowe

Kontakt ze mną

Razut Tłumaczenia Techniczne Karol Dobryniewski

ul. 42 Pułku Piechoty 72 H lok. 19
15-181 Białystok

Telefon: +48 604210336

E-mail: razut@razut.pl