+48 604210336 razut@razut.pl

Tłumaczenie kart charakterystyki

Razut Karol Dobryniewski
Translate
karta charakterystyki MSDS

Tłumaczenie kart charakterystyki substancji chemicznych (MSDS)

Wykonuję tłumaczenia kart charakterystyki, w których zawarte są wymagane opisy kwalifikacji substancji, ich prawidłowa klasyfikacja, a także informacje dotyczące sposobu użytkowania produktu i bezpieczeństwa. Dokument ten jest kluczowy przy ustalaniu współpracy pomiędzy producentem, dostawcą, użytkownikiem i dystrybutorem.

Jest tak dlatego, że na podstawie sporządzonej karty charakterystyki pracodawca jest w stanie ocenić, czy wykorzystywany na konkretnym stanowisku produkt zawiera środki niebezpieczne, a dzięki temu określić skalę zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, którzy używają ten produkt.

Posiadam wiedzę chemiczną i znajomość prawa, które są niezbędne do sporządzenia prawidłowego tłumaczenia karty charakterystyki. Jest to bardzo ważne, ponieważ ewentualne błędy i niejasności w dokumentacji mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, a nawet życie osoby używającej produkt. Jestem na bieżąco z przepisami i regulacjami dotyczącymi prawidłowego oznakowania substancji. Teksty tłumaczone przeze mnie są zwięzłe i jasne, spełniające jednocześnie kryteria zdefiniowane przez Unię Europejską.

Czy jesteś gotowy?

Oferta zawsze dopasowana do potrzeb Klienta

Kontakt 

Razut Tłumaczenia Techniczne Karol Dobryniewski

ul. 42 Pułku Piechoty 72 H lok. 19
15-181 Białystok

Telefon: +48 604210336

E-mail: razut@razut.pl