+48 604210336 razut@razut.pl

Razut Karol dobryniewski

Content Marketingu

Translate

Tłumaczenia Marketingowe

TRUDNO ROZUMIEĆ SIĘ BEZ SŁÓW – Tłumacz Copywriter 

Jestem tłumaczem z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski. Wykonuję marketingowe tłumaczenia specjalistyczne stron internetowych, reklam, katalogów, raportów finansowych i materiałów szkoleniowych.

Trudno rozumieć się bez słów – zwłaszcza w reklamie.

Daję moim klientom to, co ze słowami robię najlepiej, czyli profesjonalny copywriting. Moje interdyscyplinarne wykształcenie w kierunku językoznawstwa oraz psychologii reklamy pozwoliło mi doskonale odnaleźć się w kreatywnym obszarze marketingu i zgłębić tajniki skutecznej promocji. Oczywiście umiejętności te poparte są wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem jako tłumacz freelancer.

Miałem przyjemność pracować zarówno dla lokalnych przedsiębiorców, jak i brać udział w szeroko zakrojonych, wielokanałowych kampaniach dla dużych międzynarodowych marek, takich jak McDonald’s, H&M czy Panasonic.

Gwarantuję niewyczerpane pokłady kreatywności w przygotowywaniu tłumaczeń wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych – prasowych, telewizyjnych, radiowych, outdoorowych i, oczywiście, elektronicznych. Zapraszam do kontaktu – nie pożałujecie Państwo. Daję słowo.

Kreatywne tłumaczenia marketingowe to narzędzie do uzyskania dobrych wyników w sprzedaży.

Czy jesteś gotowy?

Oferta zawsze dopasowana do potrzeb Klienta

Kontakt 

Razut Tłumaczenia Techniczne Karol Dobryniewski

ul. 42 Pułku Piechoty 72 H lok. 19
15-181 Białystok

Telefon: +48 604210336

E-mail: razut@razut.pl