+48 604210336 razut@razut.pl

Tłumaczenie strony internetowej

Razut Karol Dobryniewski
Translate

Tłumaczenie strony internetowej bezpośrednio w WordPress

Proces Tłumaczenie Strony Internetowej odbywa się bezpośrednio w WordPress. Za pomocą zaufanych i sprawdzonych rozwiązań, gwarantuję Państwu przekład strony z zachowaniem poprawnej lokalizacji tekstu i grafiki oraz prawidłową modyfikację metadanych. Dzięki temu oszczędzą Państwo pracy działu IT, którego udział nie będzie wymagany na żadnym z etapów tłumaczenia. Co więcej, moja technika umożliwia szybką modyfikację przetłumaczonego wcześniej tekstu oraz dodawanie nowych treści. Metoda przekładu strony jest dobierana indywidualnie, w zależności od struktury strony oraz Państwa potrzeb.

Tłumaczenie strony internetowej – lokalizacja i stylizacja w WordPress

Tłumaczenie strony internetowej jest idealnym rozwiązaniem na dalszy rozwój biznesu – w dobie powszechnego dostępu do Internetu, strona biznesowa w obcym języku jest wręcz niezbędna. To wizytówka, której kluczowymi cechami powinny być czytelność, informatywność, przystępność i przede wszystkim zoptymalizowanie pod silniki wyszukiwarek. Często pierwszym zetknięciem klienta z przedsiębiorstwem jest właśnie strona firmy. Istotnym jest, aby wyróżniała się nie tylko pod względem graficznym, ale również językowym, uwzględniając przy tym fachowo dobrane słownictwo oraz odpowiednią konstrukcję zdań. Prawidłowe połączenie tych elementów buduje rzetelny wizerunek firmy, warto więc wypaść jak najlepiej przed potencjalnym klientem. Z tego powodu, tłumaczenie strony internetowej jest również idealnym rozwiązaniem na dalszy rozwój biznesu – umożliwia ono dotarcie do szerszej grupy odbiorców a także polepsza wizerunek przedsiębiorstwa. Aby przekład strony był wykonany właściwie i z najwyższą starannością potrzeba profesjonalisty. Pragnę zaoferować Państwu wsparcie również w tym zakresie.

Zorientowane na poprawę widoczności w wynikach wyszukiwania w procesie tłumaczenia strony internetowej

Tłumaczenie SEO ma na celu poprawienie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Niezwykle ważne jest, aby kolejne tłumaczenia oraz treści były dopasowane do strategii SEO. Dzięki temu możliwe jest wypracowanie jednolitego, unikatowego stylu strony oraz zachowanie prawidłowego słownictwa. Zapewniam Państwa, że powierzenie mi tłumaczenia strony firmowej jest dobrym wyborem. Moje wieloletnie doświadczenie z setkami klientów z całego świata umożliwiło mi poznanie potrzeb odwiedzających witryny internetowe. Wiem w jakich strefach należy położyć szczególny nacisk, jakie słownictwo przyciąga klienta oraz czego należy unikać. Niezależnie od tematyki, chętnie pomogę Państwu w realizacji przetłumaczenia strony internetowej.

Tłumaczenie aplikacji mobilnych i  interfejsu użytkownika

Lokalizacja gier komputerowych
Profesjonalne tłumaczenie dla branży IT

Nastała era IT. Dziś każdy potrafi obsługiwać smartfony, tablety i aplikacje mobilne. Świat nowych technologii nieprzerwanie odkrywa przed nami zaskakujące możliwości. Dlatego niezwykle istotne jest, aby treści przekazywane za pomocą technicznych nowinek były dla odbiorców zrozumiałe. Na tym obszarze działań jakość i sposób tłumaczenia stron internetowych są niezwykle ważne. Z tego powodu, tłumacząc teksty z branży IT staram się nadać im prosty i zrozumiały wydźwięk, opierając się na znajomości skrótów i zapożyczeń językowych. Korzystam z aplikacji, jestem użytkownikiem Internatu, wiemy czym jest pokolenie Y i umiem robić selfie. Dlatego tłumacząc aplikacje, interfejsy czy oprogramowania wykorzystuję także osobiste doświadczenia.

Przykładowe zlecenia:
lokalizacja systemu operacyjnego urządzeń mobilnych,
tłumaczenie interfejsu graficznego użytkownika telefonów komórkowych,
lokalizacja interfejsu graficznego użytkownika urządzeń GPS,
przekład komputerowego oprogramowania CAD/CAM,
tłumaczenie strony internetowej.

Czy jesteś gotowy?

Oferta zawsze dopasowana do potrzeb Klienta

Kontakt 

Razut Tłumaczenia Techniczne Karol Dobryniewski

ul. 42 Pułku Piechoty 72 H lok. 19
15-181 Białystok

Telefon: +48 604210336

E-mail: razut@razut.pl